Топ продаж
-30%

Інтерактивна собака робот дитяча іграшка на радіокеруванні Управління голосом Режим програмування
2 499 ₴
1 749 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 782-31-23
Консультація / Прийом замовлень- +380 (99) 601-96-20Консультація / Прийом замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний дитячий музичний собака робот Розвиваюча іграшка собачка на радіокеруванні для дітей Собаки роботи на пульті управління
-
Собачка виконує 32 команди, які активуються завдяки кнопкам на пульті керування й голосовим командам
-
Виконує 12 голосових команд англійською мовою
-
Імітує голос і звички 10 різних тварин
-
7 різних мелодій, під які собачка танцює
-
Режим програмування
-
Собачка може їздити вперед/назад, вліво/вправо та обертатися на 360 градусів
-
Підсвітка
-
Іграшка працює від акумулятора Li-Ion 3.7V, 500 mAh
-
Виготовлена з якісного первинного гіпоалергенного ABS пластику, не має неприємного запаху




Відео огляд і презентація собачки робота




Ця іграшка є музичною, що обов'язково сподобається дитині. Її сучасний дизайн і різноманітність функцій вразять навіть найвибагливішого малюка і подарує безліч приємних вражень! Такий песик створить приємну атмосферу в будинку і стане найкращим другом Вашого малюка! Інтерактивна іграшка з голосовим контролем – виглядає дуже незвично, але водночас симпатично, яка виконана у білому кольорі.
Роботизований, інтерактивний собака, оснащений безліччю функцій, завдяки яким він максимально схожий зі справжнім собакою! Головною перевагою даного інтерактивного собаки є великий набір голосових команд, що здійснюється англійською мовою. Ваша дитина в процесі гри з собачкою зможе швидше освоїти цю мову, і з радістю її вчити, щоб повноцінно порозумітися зі своїм новим вихованцем.
Кожен малюк зможе самостійно підібрати ім'я для чотирилапого друга, зможе керувати ним, а також брати із собою на прогулянку. Інтерактивний песик розвиває звукове сприйняття, покращує дитячу уяву та практичні навички. Навчить дитину доглядати тварину і самостійно вирішувати певні завдання.








Особливості:
Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
Собака може пересуватися вперед/назад, вліво/вправо та обертатися на 360 градусів
Іграшка виконує голосові команди, які активуються через озвучування команд людським голосом англійською мовою у вбудований мікрофон на пульті
Робот собака може відтворити звички та звуки 10 різних тварин
7 різних мелодій, під які собачка танцює
Вбудована функція режиму програмування, за допомогою яких Ви зможете задати кілька різних команд
На пульті є кнопка стоп, яка зупиняє будь-яку команду
На грудях собачки є підсвітка синім кольором
Іграшка відтворює різні звуки характерним собакам
Ця іграшка розвиває дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренує швидкість реакції та сприяє гарному настрою
Собачка працює від акумулятора 3.7V, 500 mAh, Li-Ion (час роботи - 25-30 хв, час заряджання - 1.5 години)
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)

















Важлива інформація!!

Реальне фото:

Розміри собачки:

Розміри коробка:

У комплект входить:
-
собачка робот;
-
пульт керування;
-
акумуляторна батарея 3,7V, 500mAh Li-Ion;
-
USB-шнур для заряджання акумулятора;
-
інструкція.
Собачка упакована у фірмову коробку від виробника.
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" не входять до комплекту.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xingda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 29 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Інтерактивний собака робот дитяча іграшка на радіокеруванні Керування голосом Режим програмування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴











