Топ продаж

Великий водяний автомат на акумуляторі водний із підсвіткою автоматичним набором води та місткістю 800 мл
1 570 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 782-31-23
Консультація / Прийом замовлень- +380 (99) 601-96-20Консультація / Прийом замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Перед відправкою наш магазин дійсно, ретельно та уважно перевіряє товар на наявність браку та цілісність упаковки.
Великий водяний автомат на акумуляторі водний з підсвіткою автоматичним набором води та місткістю 800 мл Дитячі водяні автомати
-
Автомат якісно виготовлений
-
Водний автомат працює від акумулятора
-
Автоматичний набір води завдяки вбудованому насосу
-
Також можна залити воду вручну
-
Автомат працює автоматично
-
В автоматі є підсвітка бака, яка активується під час автоматичної роботи
-
До комплекту входить люмінесцентний порошок, який додається в бак для зміни кольору води
-
Дальність пострілу 12 - 16 метрів
-
Місткість бака 800 мл
-
Прозорий бак для контролю рівня води
-
Довжина автомата 60 см
-
Акумулятор вбудований у магазин
-
Автомат працює від вбудованого акумулятора Li-ion, 500 мАг, 7.4 V (час роботи - 60 хвилин, час заряджання - 1.5 години)
-
Іграшка виготовлена з якісного ABS пластику, не має неприємного запаху
-
Рекомендований вік 6+





Перенесіться у світ далекого майбутнього з цим футуристичним водяним бластером. Іграшка має стильний дизайн, красиву форму та яскраві акценти, а її функціонал не дасть жодного шансу на нудьгу. Внесіть яскравості у нудні спекотні дні.
Зброя має автоматичний принцип роботи, а завдяки місткому вбудованому резервуару для води не доведеться часто відволікатися на перезарядження. До того ж, і сам процес зарядки автомата автоматично: просто опустіть дуло іграшки у воду, а вбудований насос зробить все за вас.
Відмінно підійде для літніх вечірок, ігор на пляжі, у дворі чи парку. Ігри з водяним автоматом розвивають у дітей спритність, координацію рухів, влучність, стратегічне мислення, а також навички спілкування та командної роботи, якщо грають у компанії. Також вони сприяють фізичному розвитку та можуть бути корисними для зняття стресу та адаптації до нових умов.





Автомат доступний в наявності у 2 колірних варіантах




Важлива інформація!!!

Розміри автомата:

Розміри коробка:
-
довжина 64 см;
-
ширина (товщина) 7.5 см;
-
висота 25 см.
До комплекту входить:
-
Водний автомат;
-
USB-кабель для заряджання акумулятора;
-
2 пакетики з люмінесцентним порошком.
Автомат запакований у фірмову коробку від виробника.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Gun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Білий |
| Максимальна дальність стрільби | 16 м |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴











