
Дитяче піаніно синтезатор на ніжках з мікрофоном та дисплеєм 61 клавіша Працює від мережі та від батарейок Дитячі синтезатори
2 570 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 782-31-23
Консультація / Прийом замовлень- +380 (99) 601-96-20Консультація / Прийом замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Перед відправкою наш магазин дійсно, ретельно та уважно перевіряє товар на наявність браку та цілісність упаковки.
Дитяче піаніно синтезатор на ніжках з мікрофоном та дисплеєм 61 клавіша Працює від мережі та від батарейок Дитячі синтезатори
-
Якісно виготовлений
-
Синтезатор на ніжках (підставці)
-
За бажанням можна використовувати окремо від ніжок
-
Тризначний цифровий дисплей
-
200 тембрів (тонів), 200 ритмів
-
20 демонстраційних мелодій
-
8 демонстраційних ударних звуків
-
Є кнопка регулювання гучності, кнопка акомпанементу, кнопка темпу
-
Кнопка вибору режиму (тонів, ритмів)
-
Функція записування, програмування та відтворення
-
Мікрофон у комплекті
-
Піаніно виготовлене з якісного ABS пластику, гіпоалергенний, не має неприємного запаху
-
Ніжки (підставка) виготовлені з металу
-
Працює від мережі і від батарейок
-
Для роботи на батарейках необхідно 6 шт. типу АА, не входять до комплекту





Відео огляд піаніно синтезатора в іншому кольорі
Це електронне піаніно відкриває для дитини двері у захопливий світ музики. 61 клавіша дозволяє виконувати повноцінні мелодії, розвиваючи слух, ритм і творче мислення - майже як у справжніх професійних музикантів. Ідеальний вибір для перших музичних кроків.
Піаніно-синтезатор оснащений спеціальними ніжками, які значно полегшують його використання - більше не потрібно шукати місце, куди поставити інструмент. Завдяки стійкій підставці піаніно гармонійно виглядатиме в будь-якому інтер’єрі. За потреби синтезатор легко знімається з підставки та може використовуватися окремо, що робить його ще більш універсальним.
Піаніно на ніжках розвиває у дитини музичний слух, почуття ритму, пам’ять і координацію рухів. Гра на інструменті стимулює дрібну моторику, творче мислення та самовираження. Завдяки правильному положенню під час гри також формується гарна постава та впевненість у собі.










Важлива інформація!!!

Розміри піаніно:


Розміри коробка:

До комплекту входить:
-
піаніно;
-
ніжки (підставка);
-
мікрофон;
-
кабель для роботи від мережі USB - Type C;
-
кабель 3.5 мм (mini-Jack);
-
інструкція англійською мовою.
Піаніно працює від мережі або від 6-ти батарейок типу АА, не входять до комплекту
Піаніно синтезатор упакований у фірмову коробку від виробника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lijiayuan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴











